środa, 4 lipca 2012

Len na upały

I have bought a long linen skirt which was really cheap and was a great source of fabric. I used this fabric to sew maternity skirt for myself and some shorts for my son. Skirt was designed by me - I have added cotton panel for my growing belly - works great. Shorts' pattern is from Burda for kids magazine, I made hem shorter though -HERE you can see original pics from Burda
So natural fabrics works for the heat we have now;)

Kiedyś kupiłam w ciuchlandzie długą lnianą spódnicę w rozmiarze 44 - kosztowała chyba całe 2 złote a był to solidny kawał tkaniny więc go wzięłam i z tejże spódnicy powstała ciążowa spódniczka i spodenki dla syna. Spódnica to mój projekt. Wszyłam panel z lekkiej bawełny ze starego podkoszulka co by w brzuch za gorąco nie było a z tyłu zrobiłam mały rozporek. Spódniczka sprawdza się super!
Spodenki powstały z wykroju z Burdy dla dzieci tyle, że skróciłam nogawki - TU znajdują się zdjęcia z magazynu.
Tak więc na upały stwiamy na naturalne tkaniny;)Te dwa uszytki przyłączam do zabawy "Uwolnij tkaniny" Zapomnianej Pracowni - szczegóły po kliknięciu w banerek poniżej.
1 komentarz:

  1. Dzięki za dołączenie do akcji :) Ten len musi się świetnie sprawdzać, szczególnie w upały. Też lubię takie naturalne tkaniny :)

    OdpowiedzUsuń